Polska Szkoła w Murcji

Podziękowania dla Wspólnoty Polskiej

W imieniu Polskiej Szkoły w Murcji chcielibyśmy serdecznie podziękować Wspólnocie Polskiej za nieocenione wsparcie, które otrzymaliśmy. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało nam się wzbogacić naszą placówkę o nowe materiały edukacyjne, które znacząco przyczynią się do poprawy jakości nauczania oraz zwiększą atrakcyjność zajęć dla naszych uczniów.

Dzięki Waszej pomocy zakupiliśmy:

  • Książki: Nowe pozycje literatury dla dzieci i młodzieży po polsku, które nie tylko urozmaicą naszą biblioteczkę szkolną, ale także staną się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla naszych uczniów.
  • Naklejki i przybory: Materiały te umożliwią dzieciom kreatywne wyrażanie siebie podczas zajęć, rozwijając ich zdolności manualne oraz artystyczne.
  • Gry w języku polskim: Edukacyjne gry językowe staną się cennym uzupełnieniem metodyki nauczania, umożliwiając dzieciom naukę poprzez zabawę i interakcję.

To, co dla nas szczególnie ważne, każdy z tych materiałów przyczyni się nie tylko do lepszego poznawania języka polskiego i kultury, ale także wspomoże budowanie między dziećmi silnych, przyjacielskich relacji, a także pomoże w integracji polonijnej społeczności w Hiszpanii.

Chcemy, abyście wiedzieli, że Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie nie tylko dla nas, jako szkoły, ale przede wszystkim dla naszych uczniów i ich rodzin. Jesteście prawdziwym dowodem na to, że razem możemy tworzyć coś wyjątkowego i mieć realny wpływ na rozwój i edukację kolejnych pokoleń Polaków poza granicami kraju.

Z całego serca dziękujemy za każdy gest wsparcia, zaufanie i zaangażowanie w naszą misję. Dzięki Wam możemy nieustannie dążyć do tego, by Polska Szkoła w Murcji była miejscem, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie, rozwija swoje pasje i zdobywa wiedzę o swoich korzeniach.

Dziękujemy Wam od serca i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby te materiały były jak najlepiej wykorzystane na rzecz naszych uczniów.

Z wyrazami szacunku, Zespół Polskiej Szkoły w Murcji