Polska Szkoła w Murcji

WOŚP w Murcji

Wielka Orkiestra Świątecznej w Murcji!

Kiedy: 28 stycznia 2024 r.
Gdzie: Polska Szkoła w Murcji, Biblioteca Regional, Av Juan Carlos I 17, 30008 Murcja

Podnieście serca i dołączcie do naszego wspólnego grania! Po raz trzydziesty drugi, z ogromnym entuzjazmem ogłaszamy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) rozpocznie swoje działania charytatywne, a Polska Szkoła w Murcji będzie miała zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu wraz z WOŚP Madryt. Radość, muzyka, i dobroczynność ponownie połączą nasze siły, aby wesprzeć tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Co dla Was przygotowaliśmy?

W ramach finału WOŚP, zaplanowaliśmy szereg atrakcji, które z pewnością umilą czas i pozwolą na wsparcie szczytnej inicjatywy:

  • Kiermasz książek, gier i płyt: Tutaj znajdziecie wyjątkowe skarby, które nie tylko wzbogacą Wasze domowe kolekcje, ale również wesprą WOŚP. Możecie przynosić fanty już od najbliższej soboty, 13.01, od godziny 10:00. Wszystkie szczegóły dotyczące darowizn omówimy na priv.
  • Licytacje fantów z logo WOŚP: To wyjątkowa okazja, aby zdobyć pamiątki związane z WOŚP i jednocześnie wesprzeć cel charytatywny.

Cel charytatywny

Tegoroczne środki zebrane podczas 32. finału WOŚP zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia schorzeń płuc po pandemii u dzieci i dorosłych. Każda złotówka, każdy euro cent może zrobić różnicę w życiu kogoś, kto walczy o każdy oddech.

Jak możecie wziąć udział?

Pragniemy zaprosić każdego, kto chciałby wesprzeć WOŚP i zagrać razem z nami. Dołączcie do naszego kiermaszu książek, gier i płyt, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, w sali na poziomie -1, gdzie zazwyczaj odbywają się zajęcia naszej polskiej szkoły.

Nie zapominajcie, że całkowity dochód z loterii zostanie przekazany do naszej eSkarbonki WOŚP oraz do tekturowej puszki, aby wspierać naszą szlachetną przyczynę.

Dołączcie do nas i pokażcie swoje wielkie serca! Razem możemy zdziałać więcej i pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.