Polska Szkoła w Murcji

WOŚP w Murcji.

Dołącz do Polskiej Szkoły w Murcji na Piknik Rodzinny na rzecz WOŚP!

Kiedy: Od godziny 11:00
Gdzie: Park Guadalupe, Avenida de Libertad, Murcja

W tym roku Polska Szkoła w Murcji, działająca pod patronatem honorowego konsula RP, Jorge Zieleniewskiego, z radością przyłącza się do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP już od lat zjednuje serca ludzi na całym świecie, organizując zbiórki na szczytne cele. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie okulistyki dziecięcej, dając nadzieję na lepsze jutro dla najmłodszych.

Piknik Rodzinny – Wspaniała Okazja do Wspólnego Świętowania

Serdecznie zapraszamy wszystkich Polaków mieszkających w regionie, a także naszych hiszpańskich przyjaciół, rodziny i znajomych, aby dołączyli do nas na piknik rodzinny. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, cieszyć się dobrą zabawą i jednocześnie wspierać wspaniałą inicjatywę.

Atrakcje Pikniku

Podczas pikniku nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych:

  • Licytacje gadżetów WOŚP: To szansa na zdobycie wyjątkowych pamiątek, jednocześnie wspierając ważny cel.
  • Kiermasz książek i zabawek: Idealna okazja, aby znaleźć nowe skarby do swojej kolekcji i wnieść wkład w dobrą sprawę.
  • Inne atrakcje dla dzieci i dorosłych: Zabawy, konkursy i wiele więcej czeka na uczestników pikniku.

Jak Możesz Pomóc?

Jeśli chcesz aktywnie włączyć się w przygotowania i wesprzeć nasze działania, przygotowując fanty na licytację bądź kiermasz, prosimy o kontakt. Każda forma wsparcia jest nieoceniona i zbliża nas do realizacji wspólnego celu – pomoc dzieciom wymagającym opieki okulistycznej.

Dołącz do Nas!

Piknik rodzinny organizowany przez Polską Szkołę w Murcji to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich i znajomych, ale także szansa, by dołożyć swoją cegiełkę do szlachetnej akcji WOŚP. Niech ten dzień stanie się symbolem solidarności, współpracy i radości płynącej z niesienia pomocy innym.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Pokażmy, że razem możemy tworzyć wielkie rzeczy!